pl | en

aktualności

Creative wind for
mobile entertainment!

mBooks

2010-03-10

 

Tysiące książek na Twoim telefonie!

 

mBooks to biblioteka XXI wieku. Ta mobilna aplikacja oferuje Ci najlepszy dostęp do milionów książek i to na urządzeniu, które zawsze masz przy sobie - Twoim telefonie komórkowym. Teraz możesz mieć dostęp do ulubionych pozycji wszędzie gdzie tylko będziesz mieć chwilę aby poczytać. Jeśli zaś czytanie z ekranu telefonu uważasz za nieodpowiednie to mBooks jest także rozwiązaniem dla Ciebie - wszystkie książki możesz po prostu odsłuchać!

 

  

 

Mobile Books Reader to aplikacja na twój telefon komórkowy, która zapewni ci szybki i bezproblemowy dostęp do wielu pozycji wydawniczych bez potrzeby wybierania się do księgarni. Wystarczy aktywny dostęp do internetu aby przez aplikację Mobile Books Reader przeglądać dostępne wirtualne "półki" z niezliczoną ilością książek. Dzięki intuicyjnemu sposobowi przeglądania i wyszukiwania aplikacja pozwoli ci trafić bezpośrednio do upragnionej pozycji lub pozwoli wyszukiwać wśród dostepnych tytułów perełki, o której nie miałeś jeszcze okazji usłyszeć.

 

Aplikacja w jasny i przejrzysty sposób pozwala na zakup wybranych książek. Raz zakupioną książkę możesz zawsze zapisać w pamięci swojego telefonu. Zawsze też masz do niej dostęp przy pomocy strumienia danych. Mobile Books Reader zapewnia ci swobodny dostęp do dowolnych fragmentów zakupionych pozycji. Co najważniejsze jeśli nie chcesz, nie musisz wcale czytać! Nasza aplikacja zrobi to za ciebie. Wybierz rozdział, odpręż się, zamknij oczy i wsłuchaj się w historię.

 

 

Mobile Books Centre to multimedialna księgarnia - strona www na której będziesz mógł pobrać aplikację Mobile Books Reader a także przeglądać całą zawartość serwisu. To także centrum zarządzania opłatami za pobrane książki. 

 

Cechy:

  •  multimedialna, mobilna księgarnia
  •  książki z wielu wydawcnictw
  •  wszystkie pozycje w jednym miejscy
  •  proste wyszukiwanie porządanych pozycji

 

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

 


Polityka Cookies: pliki cookies są używane do prawidłowego działania tej strony. Oznacza to, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmienić w opcjach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej      Zamknij