pl | en

misja

Creative wind for
mobile entertainment!

misja

Misją firmy Sirocco Mobile jest dostarczanie najwyższej jakości gier i oprogramowania na urządzenia mobilne, uszytych na miarę potrzeb klienta. Sirocco Mobile tworzy aplikacje i gry zarówno dla klientów i użytkowników polskich jak i zagranicznych. Poprzez rozwiązania mobilne pomagamy naszym klientom wzmacniać efektywność ich działań i budować przewagę konkurencją. Nasze gry, często oparte o światowe marki, mają zapewnić użytkownikom na całym świecie maksimum mobilnej rozrywki.

 

 

 

Nasze profesjonalne umiejętności wynikają z doświadczenia, a kreatywność tworzenia nowatorskich produktów z zaangażowania w pracę, która jest naszą pasją. Tworzymy aplikacje dla zróżnicowanej grupy klientów biznesowych oraz gry dla masowego odbiorcy, zainteresowanego nowoczesną i emocjonującą rozrywką.

 

 

 

Klient, zamawiający u nas aplikacje ma gwarancję, że dostarczany produkt jest najwyższej jakości i wykonany z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb. A masowy odbiorca gier dzięki Sirocco Mobile zyskuje możliwość oddania się wciągającej rozrywce na światowym poziomie.

 

 

 

Ambicją Sirocco Mobile jest dopasowywanie produktów do wymagań klientów tak, by stworzyć nową jakość, mającą przełożenie na działania klientów. Myślimy długofalowo, chcemy być współtwórcami sukcesów naszych klientów, zdobyć ich zaufanie i budować z nimi trwałe relacje. Sirocco funkcjonując w branży informatycznej, chce być liderem w tym sektorze, marką rozpoznawalną przez klientów i użytkowników.

 

 

 

Dobra renoma Sirocco Mobile pomoże nam planować dalszy rozwój firmy i na bieżąco poszerzać ofertę i ulepszać dostarczane produkty. Ale praca z Sirocco Mobile to także gwarancja współdziałania z ludźmi oddanymi swojej pracy i kreatywnymi, których ambicją jest dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości. 

Polityka Cookies: pliki cookies są używane do prawidłowego działania tej strony. Oznacza to, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmienić w opcjach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej      Zamknij