pl | en

profil firmy

Creative wind for
mobile entertainment!

profil firmy

Sirocco Mobile Sp. z o.o. jest jedną z największych w Polsce spółek produkujących gry i oprogramowanie na urządzenia mobilne.

 

Spółka, jako specjalista w swojej dziedzinie, skutecznie konkuruje na tym polu z firmami zagranicznymi. Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem i profesjonalnym systemem pracy. Skutecznie i systematycznie realizujemy powierzone nam zadania i dajemy gwarancję, że efekt końcowy wykonanej przez nas pracy, będzie zgodny z oczekiwaniami nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Dzięki zarządzaniu projektem przy użyciu metodyk zwinnego programowania (tzw. Agile Development) projekty są oddawane w terminie i zawsze zgodne z wytycznymi. Wysokie standardy jakości stosowane w naszych projektach sprawiają, że nasze aplikację mają najwyższy poziom i są niezawodne.

 

Spółka jako jedna z nielicznych firm w Polsce stworzyła aplikacje, które sprzedawane są na całym świecie. Nie tylko tworzymy oprogramowanie na zlecenie naszych partnerów biznesowych, ale także gry i aplikacje pod własną marką. Dzięki temu możemy się pochwalić setkami tysięcy zadowolonych użytkowników naszych produktów w Polsce i na całym świecie.

 

Dzięki doświadczeniu w zakresie tworzenia zaawansowanego oprogramowania mobilnego, spółka od niedawana rozwija także dział zaangażowany w tworzenie średniego rozmiaru dedykowanych rozwiązań IT

Polityka Cookies: pliki cookies są używane do prawidłowego działania tej strony. Oznacza to, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmienić w opcjach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej      Zamknij