pl | en

zarząd

Creative wind for
mobile entertainment!

zarząd

Zarząd spółki tworzą Ludwik Żółtowski i Maciej Wojtyczka. Poznali się w spółce Breakpoint, która była pionierem gier mobilnych w Polsce, gdzie Ludwik Żółtowski był od początku współtwórcą sukcesu firmy odpowiadając za sprzedaż i marketing, a Maciej Wojtyczka odpowiadał za zarządzanie technologią i działem developerskim. Współpracują ze sobą od 2004 r.

 

Aktywnie uczestniczyli w rynku mobilnych technologii i usług dodanych w Polsce i zagranicą. Wiele ich produktów i usług powstało na rynki zagraniczne dla partnerów, których poznawali na targach i konferencjach branżowych w Londynie, Las Vegas, Kolonii, Lipsku czy Budapeszcie. 

 

Wykorzystując wspólne doświadczenie z rynku gier mobilnych postanowili w 2008 założyć własną firmę, pod marką Sirocco Mobile, która wyjdzie naprzeciw nowym trendom wykorzystania technologii mobilnych w różnych branżach w szczególności w telewizji mobilnej, szeroko pojętej rozrywce, transporcie i logistyce, usługach finansowych czy serwisach społecznościowych. 

Polityka Cookies: pliki cookies są używane do prawidłowego działania tej strony. Oznacza to, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmienić w opcjach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej      Zamknij