pl | en

zespół

Creative wind for
mobile entertainment!

Zespół

Zespół Sirocco Mobile  tworzą najlepsi specjaliści, mogący się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w branży oprogramowania mobilnego. Dzięki ich wysiłkowi i zaangażowaniu spółka może tworzyć oprogramowanie najwyższej jakości gwarantujące satysfakcję klientów.

 

Każdy z pracowników dba o poprawę wydajności pracy oraz swój własny rozwój i kształcenie, które przekładają się na rozwój całej firmy i udoskonalanie jej produktów. Sirocco Mobile ze szczególną pieczołowitością dobiera pracowników, szuka młodych talentów i zwraca uwagę na potencjał ludzi twórczo zaangażowanych w swoją pracę. Ludzie w Sirocco Mobile pracują na wspólny sukces spółki, nie rezygnując z indywidualnego rozwoju.

 

Jednocześnie Sirocco Mobile stara się wspierać pracowników w dążeniu do zdobywania nowych umiejętności, które później mogą być wykorzystane na korzyść klientów. Polityka firmy sprzyja budowaniu pozytywnych relacji między pracownikami, wspiera ideę pracy zespołowej, a także umożliwia indywidualistom rozwinięcie skrzydeł.

 

Każdy z naszych pracowników ma udział w sukcesie firmy, gdyż zna potrzeby klienta i intensywnie pracuje nad ich realizacją. W dbałości o najwyższą jakość pracy i satysfakcjonujące efekty, kładziemy nacisk także na pozytywną i przyjacielską atmosferę pracy. Razem tworzymy zespół, który jest w stanie poświęcić się pracy i skutecznie współdziałać. 

Polityka Cookies: pliki cookies są używane do prawidłowego działania tej strony. Oznacza to, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmienić w opcjach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej      Zamknij