pl | en

Usługi

Creative wind for
mobile entertainment!

Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne tworzymy zarówno we własnym zakresie jak i na zlecenie klientów. Możemy poszczycić się zrealizowanymi z sukcesem zleceniami dla klientów z różnych branży.

 

Oferujemy tworzenie aplikacji typu biznesowego, rozrywkowego, użytkowego i promocyjnego.

 

Na bieżąco poszerzamy ofertę w oparciu o zapotrzebowanie poszczególnych klientów. Realizujemy aplikacje na wszystkie platformy mobilne dostępne na rynku: iOS (iPhone/iPad/iPod), Android, WindowsPhone, Windows8, Symbian/MeeGo, Blackberry, J2ME , Brew, Samsung Bada.

 

Naszą dewizą jest dopasowanie tworzonych aplikacji do indywidualnych wymagań klientów. W krótkim czasie realizujemy aplikacje wysokiej jakości. Gwarantujemy najlepszy stosunek ceny usługi do jakości. Wiemy jak ważne dla klientów jest odpowiednie skalkulowanie usługi, dlatego dbamy o to, by nasze ceny były atrakcyjne i konkurencyjne. Przedstawiamy klientom nie tylko gotowy produkt, ale i stale współpracujemy z nim tak, by już podczas tworzenia prezentować efekty naszej pracy, dzięki temu nasze produkty są zawsze zgodnie z wymaganiami. By zachować wysoki poziom zarządzania projektem, opieramy go na na zwinnych metodach zarządzania projektem (tzw Agile Development).

 

Na bieżąco zajmujemy się także doradztwem w zakresie rozwiązań mobilnych tak, by produkty przez nas oferowane były jak najlepsze i zgodne z obowiązującymi trendami rynkowymi. Na rozwijającym się rynku aplikacji mobilnych wyróżniamy się ogromnym doświadczeniem i regularnym śledzeniem tendencji i nowatorskich rozwiązań.

Polityka Cookies: pliki cookies są używane do prawidłowego działania tej strony. Oznacza to, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmienić w opcjach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej      Zamknij