pl | en

Usługi

Creative wind for
mobile entertainment!

Gry mobilne

Ważnym obszarem naszych kompetencji i zainteresowań są gry na platformy mobilne.

Na zlecenie klientów realizujemy różne rodzaje gier jak np. gry promocyjne typu AdverGames czy mobilne wersje dużych tytułów z rynku konsol i PC. Nie ograniczamy się do jednego typu gier. Zajmuje się realizacją zarówno prostych casualgames jak i tytułów 3D.

 

Gry od zawsze były naszą pasją, wszyscy jesteśmy graczami, i wiemy jak tworzyć dobre i grywalny produkty. Nasza pasja przekłada się na maksymalne zaangażowanie w produkcje danego tytułu, co powoduje że staramy się by produkt był najlepszy z możliwych i żeby użytkownicy gry otrzymywali wraz z produktem maksimum mobilnej rozrywki.  

 

Gwarantujemy najlepszy stosunek ceny usługi do jakości. Wiemy jak ważne dla klientów jest odpowiednie skalkulowanie usługi, dlatego dbamy o to, by nasze ceny były atrakcyjne i konkurencyjne. Przedstawiamy klientom nie tylko gotowy produkt, ale i stale współpracujemy z nim tak, by już podczas tworzenia prezentować efekty naszej pracy, dzięki temu nasze produkty są zawsze zgodnie z wymaganiami. By zachować wysoki poziom zarządzania projektem, opieramy go na na zwinnych metodach zarządzania projektem (tzw agile development).

 

Gry, podobnie jak aplikacje tworzymy na wszystkie platformy dostępne na rynku: iPhone/iPad, Android, Symbian, WindowsPhone7, WindowsMobile, Symbian/QT, J2ME, Brew, Samsung Bada.

Polityka Cookies: pliki cookies są używane do prawidłowego działania tej strony. Oznacza to, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmienić w opcjach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej      Zamknij