pl | en

Produkty

Creative wind for
mobile entertainment!

Football Scoreboard Manager

Program Football Scoreboard Manager służy do zarządzania obrazami wyświetlanymi na ekranach LED na stadionach piłkarskich.

 

Dzięki tej aplikacji, można prezentować dowolne grafiki i animacje na stadionowych ekranach. Obsługa aplikacji jest łatwa i przyjemna i można się jej nauczyć już po kilku godzinach szkolenia. Program jest wysoce uniwersalny i poprzez wbudowany edytor umożliwia tworzenie praktycznie dowolnych obrazów do wyświetlania podczas meczu.

W każdym z obrazów mogą zostać wyświetlane różne dane takie jak Nazwiska zawodników, czas akcji, rodzaj akcji itd. które program dynamicznie aktualizuje podczas meczu.  Dzięki temu kibice na stadionie mogą ujrzeć interesujące ich informacje prezentowane na ekranach LED w przejrzysty i estetyczny sposób. 

 

Moduły programu Football Scoreboard Manager:Praca z programem przebiega w następujących krokach:

 

1. Wstępna konfiguracja programu - wypełnienie bazy danych

  • Podanie danych drużyn

  • Podanie terminarz rozgrywek

2. Zdefiniowanie obrazów (krok opcjonalny - podstawowe obrazy zostaną stworzone przez Sirocco Mobile podczas wdrażania programu)

3.  Uruchomienie meczu - wybór meczu z listy wcześniej stworzonych rozgrywek lub kompozycja nowego meczu.

4. Zarządzenie danymi podczas meczu

  • aktualizacja danych podczas meczu

  • wyświetlanie odpowiednich obrazów podczas meczu

 

Program Football Scoreboard Manager w prosty sposób może zostać przygotowany także od obsługi innych imprez sportowych na różnego rodzaju obiektach sportowcych. 

 

Jeśli potrzebujesz takiego programu i chcesz dowiedzieć się wiecej o naszym produkcje koniecznie umów się z nami na prezetacje!

Polityka Cookies: pliki cookies są używane do prawidłowego działania tej strony. Oznacza to, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmienić w opcjach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej      Zamknij