pl | en

Produkty

Creative wind for
mobile entertainment!

Langofone

Langofone to niezwykle przydatna w podróży aplikacja, łącząca w sobie międzynarodowe rozmówki oraz podręcznik do nauki języków obcych.

 

Ucz się, słuchaj i mów... wszędzie i o każdej porze! 

 

Langofone to narzędzie, dzięki któremu możesz pobrać pakiety do nauki wielu języków z interesującej cię tematyki. Dzięki tym pakietom możesz poznawać nowe słówka oraz idiomatyczne wyrażenia, dzięki czemu łatwo i przyjemnie poznasz podstawy języka. 

Langofone daje ci możliwość ciągłego doskonalenia własnych umiejętności, dzięki najnowszej technologii tylko przy pomocy twojego telefonu możesz wysłuchać poprawnej wymowy a także nagrać własną kwestię i przesłać ją do specjalistycznej analizy.

Langofone jest niezastąpiony, kiedy nieoczekiwanie trafiasz do obcego kraju - wystarczy ściągnąć odpowiedni pakiet i już po chwili możesz załatwić z miejscowymi wszystko, czego potrzebujesz.

Aplikacja powstaje przy współpracy z Luli Media Group AB.

 

Klient java oraz iPhone Langofone to część platformy Langofone która zapewnia:

  • magazyn paczek językowych

  • zbiór wszystkich paczek w jednym miejscu

  •  centrum pobierania i opłat

  • różne modele opłat (subskrypcja lub jednorazowa opłata)

 

Ucz się szybko, łatwo i efektywnie. Rozmawiaj z każdym na całym świecie. 

W nagłym wypadku - użyj swojej komórki! 

 

         

Aby otrzymać prezentacje lub multimedia dla tego produktu skontaktuj się z nami.

Polityka Cookies: pliki cookies są używane do prawidłowego działania tej strony. Oznacza to, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmienić w opcjach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej      Zamknij