pl | en

Kogo szukamy?

Creative wind for
mobile entertainment!

Kogo szukamy?

Sirocco Mobile szuka specjalistów w swojej branży, którzy wyróżniają się bogatym doświadczeniem i chęcią zaangażowania się w pracę w naszym zespole. Nasi współpracownicy to osoby lubiące rozwój, wyróżniające się zdolnościami interpersonalnymi. Szukamy osób, z którymi dobrze pracuje się w zespole i chętnych do rozwoju swoich umiejętności.

 

Idealni kandydaci na oferowane przez nas stanowisk to osób z wyjątkowymi zdolnościami analitycznymi, które chcą na co dzień pracować z najnowocześniejszymi technologiami. U  współpracowników cenimy wiedzę z obszaru IT i biznesu, która wypływa z doświadczenia w realizacji projektów. Powinni się oni także wyróżniać się innowacyjnym i kreatywnym podejściem do problemów.

 

Poszukujemy osób których pełna wyzwań praca motywuje do dalszego rozwoju i jest źródłem satysfakcji. Powinna ich cechować postawa proaktywna, charakteryzująca się aktywnym podejściem do podejmowania wyborów i wyzwań. 

 

Dodatkowo Sirocco Mobile oferuje zdolnym studentom zainteresowanym nowoczesnymi technologiami możliwość odbycia praktyk w naszym zespole. Jeśli osiągasz dobre wyniki w nauce, chcesz się rozwijać i zaangażować w pracę w przyjaznym środowisku, zgłoś się do nas! Osoby proaktywne, które dobrze funkcjonują w zespole, zdobędą możliwość zobaczenia jak funkcjonuje firma, nauczenia się szybkiego podejmowania decyzji i wykonywania zadań oraz kontaktu z klientami. 

Polityka Cookies: pliki cookies są używane do prawidłowego działania tej strony. Oznacza to, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmienić w opcjach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej      Zamknij