pl | en

Co oferujemy

Creative wind for
mobile entertainment!

Co oferujemy

Naszym pracownikom proponujemy nie tylko szansę rozwoju i pracy w przyjaznym środowisku, ale także pracę z ekscytującymi, najnowocześniejszymi technologiami i możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej firmie.

Przyjemność pracy w młodym, dynamicznym i nowocześnie zarządzanym zespole jest nie do przecenienia. Spełniamy wymagania najbardziej wymagających pracowników, oferując im konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i stabilne warunki zatrudnienia.

 

Nasza firma to nie tylko miejsce pracy! Realizujemy pasje i inwestujemy w utalentowanych ludzi. Nasz zespół skupia osoby, które cechuje doświadczenie, wiedza i pasja do nowych technologii. Jeśli jesteś ambitny i chcesz się rozwijać, dołącz do zespołu Sirocco i weź udział w realizacji nowatorskich projektów, takich jak tworzenie telewizji mobilnej ipla na urządzenia mobilne. Jesteśmy pasjonatami nowych technologii, z doświadczeniem realizowania gier na licencjach znanych tytułów. Jeśli podzielasz nasze zainteresowania i nie boisz się wyzwań, zostań członkiem naszego zespołu. 

Polityka Cookies: pliki cookies są używane do prawidłowego działania tej strony. Oznacza to, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmienić w opcjach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej      Zamknij