pl | en

Technologie mobilne

Creative wind for
mobile entertainment!

Technologie mobilne

 

Sirocco Mobile to harmonijna fuzja doświadczenia i innowacji. W zakresie realizacji zleceń z branży technologii mobilnych możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem. Zespół Sirocco interesuje się najnowszymi zdobyczami technologii i innowacyjne narzędzia wykorzystuje w pracy nad projektami dla klientów. Sirocco to samodzielna jednostka z zaangażowanym w pracę zespołem.

 

Dysponujemy własnymi narzędziami, które wykorzystujemy na korzyść naszych klientów. Własny framework (struktura wspomagająca tworzenie, rozwój i testowanie powstającej aplikacji, na którą składają się programy wspomagające, biblioteki kodu źródłowego i inne podobne narzędzia) zapewnia nam niezależność realizowania projektów.

 

Kompleksowo zajmujemy się tworzeniem narzędzi na wszystkie najważniejsze platformy mobilne:

iPhone/iPad, Android, WindowsPhone7, WindowsMobile, Symbian/QT,J2ME , Brew, Samsung Bada.

 

Nie poprzestajemy na tym, czego już się nauczyliśmy. Naszą ambicją jest stały rozwój i poznawanie nowych technologii. Na tle konkurencji wyróżniają nas doceniane przez klientów elastyczne podeście oraz wysokie procedury jakości. Praca w naszym zespole opiera się na nowoczesnych metodykach prowadzenia projektów. 

Polityka Cookies: pliki cookies są używane do prawidłowego działania tej strony. Oznacza to, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmienić w opcjach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej      Zamknij