pl | en

Oprogramowanie dla Biznesu

Creative wind for
mobile entertainment!

Oprogramowanie dla Biznesu

Oprócz usług standardowych oferujemy tworzenie oprogramowania dla biznesu na indywidualne zlecenie klienta.

 

Naszą specjalnością są średniej wielkości dedykowane systemy dla biznesu, zaprojektowane w technologii .NET i Java. Na zamówienie realizujemy dedykowane oprogramowanie uszyte na miarę oczekiwań klienta. Podczas realizacji ściśle współpracujemy z klientem, zlecającym nam projekt tak, by zagwarantować efekt finalny zgodny z oczekiwaniami.

 

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, wykonujemy szczegółową analizę potrzeb klienta i przedstawiamy najlepsze możliwe rozwiązanie, które zaspokoi jego potrzeby.  Dzięki zarządzaniu projektem przy użyciu metodyk zwinnego programowania (tzw. Agile Development) projekty są oddawane w terminie i zawsze zgodne z wytycznymi. Wysokie standardy jakości stosowane w naszych projektach sprawiają, że nasze aplikację mają najwyższy poziom i są niezawodne.

 

Oprogramowanie zawsze przygotowujemy w formie "systemu pod klucz", czyli dopasowanego do potrzeb klienta, wykonanego w taki sposób, że bez dodatkowych działań, system zarówno hardware jak i software jest gotowy do działania. Nowe zlecenia z różnych branży pozwalają nam na stały rozwój kompetencji w zakresie tworzenia oprogramowania. 

 

Jeśli potrzebujesz systemu informatycznego, który usprawni działanie twojej firmy skontaktuj się koniecznie z nami!

Polityka Cookies: pliki cookies są używane do prawidłowego działania tej strony. Oznacza to, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmienić w opcjach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej      Zamknij