pl | en

Metodologia

Creative wind for
mobile entertainment!

Metodologia

Sirocco Mobile tworzy oprogramowanie stosując najlepsze procesy i metodyki zgodne ze standardami branży. Procesy te zostały wypracowane na bazie wieloletniego doświadczenia kadry menadżerskiej jak i specjalistów pracujących w naszej firmie.

 

Bardzo dużo uwagi przykładamy do tego żeby ciągle dopracowywać i ulepszać ten proces, dzięki czemu jesteśmy w stanie tworzyć jeszcze lepsze oprogramowanie w krótszym czasie i za niższą cenę.

 

Obecnie większość projektów realizowanych przez Sirocco Mobile jest tworzonych  przy użyciu metodyk zwinnego programowania (tzw. Agile Development). Dzięki temu nasz zespół w prosty sposób może reagować na zamianę wymagań klienta i zawsze dostarcza oprogramowanie na czas i zgodnie ze jego oczekiwaniami. 

 

Ważnym elementem procesu tworzenia oprogramowania w firmie Sirocco Mobile jest kontrola jakości. Nasze aplikację muszą spełniać najwyższe standardy jakości, dlatego też nasz team QA testuje aplikacje podczas całego procesu jej tworzenia. 

Polityka Cookies: pliki cookies są używane do prawidłowego działania tej strony. Oznacza to, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmienić w opcjach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej      Zamknij